Львів перукарня

Перукарня Львову вищого рівня — Дім Краси «Red Rose» — пропонує широкий спектр послуг для догляду за волоссям. Наші стилісти попіклуються не тільки про кінцевий результат, але й здоров’я найбільш звабливого елементу жіночого образу – зачіски. Професійні техніки салонних практик та стрижок поєднались із багаторічним стажем майстрів імідж-студії «Red Rose», Львову. Ми пропонуємо оздоровлення, фарбування, укладання із найкращою професійною косметикою WELLA Professinal, L`oreal, OXY, Paul Mitchell, Natur-Ex та ін.

Програми оздоровлення втомленого волосся

Сезонні зміни, стреси та термічне пошкодження волосся призводить до втрати привабливого, квітучого вигляду. Кератинування у найкращій перукарні Львову Red Rose поверне блиск, здоров’я та силу втомленому волоссю. Майстри використовують останні інноваційні техніки відновлення волосся професійного рівня західних майстрів. Догляд за шкірою голови гармонійно поєднується із тонкою роботою з кольором та формами у ході фарбування та стрижки.

Експрес-відновлення «Natur-EX» — можливість надати волоссю первозданного вигляду. Для розкішного результату програми ламінування та кератинування Paul Mitchell, плазмові процедури та маски для тьмяного волосся, а також революційне відновлення BTX hair.

Доступні процедури у перукарні Red Rose:

  • BTX hair.
  • Ламінування.
  • Кератинування.
  • Маски для волосся.
  • Експрес-відновлення.

BTX hair – це безпечна люксова процедуру ботоксу для волосся. В основі техніки відновлення використання ампули BTX, до складу якої входять амінокислоти, масла, вітаміни та колаген. Після процедури BTX hair ви побачити приголомшуючий результат – волосся стане блискучим, м’яким, живим. Зникне розпушення неслухняних прядок, з’явиться натуральна пружність. Відбудеться цілюще гідронаповнення волосся професійним комплексом ботокс-відновлення.

Стрижки та укладки

Працювати із оживленим волоссям – справжнє задоволення. Майстри «Red Rose» пропонують стрижки будь-якої складності для жінок, чоловіків та дітей. Якщо ви хочете кардинально змінити імідж або лишень підрівняти чілку, кінчики або борідку, звертайтесь до наших пропозицій перукарських процедур у розділі Послуги та дозвольте собі якісний догляд за вашим волоссям.

Професійне фарбування

Фарбування волосся – це майстерна робота із кольором та типом зовнішності. Майстри «Red Rose» роками напрацьовували процедури фарбування, тому можуть запропонувати не просто роботу вищої якості, а твір мистецтва із використанням прийомів колористики, визначенням деталей, тонкостей стилю та побажань.

Дім Краси «Red Rose» зарядить позитивної енергетикою до нових зрушень! Гарантуємо унікальний та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звертайтесь до нас за Контактами або на сторінках соціальних мереж.