Перукарні Львова

Салон-перукарня «Red Rose» – місце, де формується стиль. Команда майстрів пропонує відчути карколомний результат зміни іміджу після професійних салонних процедур. Перукарі оцінюють стан волосся та запропонують процедуру, яка найкраще розкриє потенціал вашого зовнішнього вигляду.

Блок оздоровлення волосся

Кератинування DavinesВід 800 грн
Кератинування GestilВід 300 грн
Кератинування Paul MitchellВід 800 грн
Випрямлення Brazilian Blowout із укладаннямВід 3000 грн
Ламінування Paul MitchellВід 900 грн
BTX hairВід 700 грн
Еспрес-відновлення «Natur-EX»Від 700 грн
Плазма 1-3 довжина900-1300 грн
Маски для волосся на вибірВід 100 грн

«Працювати із здоровим волоссям одне задоволення» — наші майстри переконані, що можна обійтись і без укладання, якщо віднині пасма не пересушені. Ламке, тьмяне волосся із проявами пошкодження після фарбування, або втомлене від сезонної втрати вітамінів, часто живе окремим життям. Усі намагання зробити красиву зачіску обертаються втратою часу.

У Домі Краси «Red Rose» використовують косметику професійного рівня. З нашою технологією будь-яке волосся стане слухняним, а зачіска – розкішною. Пропонуємо увесь спектр перукарських послуг включно із втіленням ваших найсміливіших бажань.

Опис популярних процедур

Кератинування – це процедура виправлення та відновлення кучерявого або хвилястого волосся без порушення структури. В результаті ви отримаєте шовковисті та слухняні пасма. Процедура складається із 4 регламентованих часом етапів для послідовної роботи. Починаючи із очищення волосся, майстер підготує його до насичення корисним засобом. Етапи нанесення кератину та випрямлення пасм підводять до завершення із тепловим вирівнюванням та укладанням феном.

Випрямлення Brazilian Blowout – процедура насичення пасм Бразильским живильним комплексом «Blowout», який на фініше робить волосся гладким. Після процедури ви забудете про електризовані пасма. Ідеальна процедура для слабкого волосся та сезонно укріплення. Зберегти розкішний образ у непогоду надовго всього за 90 хвилин процедури – це мрія!

Ламінування волосся – випрямлення неслухняних пасм. Переваги щодо попередніх методів у інноваційній техніці «запаювання» волосся, тобто покращення структури. Результат розрахований на довгострокове розгладження. Волосся міцне не тільки візуальне, а й середини. Має також ефект оздоровлення. Підходить для слабкого, ламкого волосся із проблемними кінчиками. Можливий тимчасовий дискомфорт через важкість, яка відчувається у перші хвилини, та ви швидко звините до густих та блискучих пасм.

BTX hair – унікальна процедура, доступна в перукарні «Red Rose» у Львові. Завдяки використанню оригінальної косметики іспанської марки BTX, процедура дарує неймовірний результат! BTX hair Luxury Care – цілком відповідає назві. В процесі волосся насичується збалансованим комплексом амінокислот, вітамінів, колагену та маслом чорної ікри. По закінченню ви здивуєтесь, наскільки волосся оживлене. Зникло розпушення та ламкість кінчиків. Довготривалий результат змусить насолоджуватись власним відображенням у дзеркалі щохвилини. Недоліки процедури: протипоказання використання для пористого волосся, після хімічного фарбування, завивки, випрямлення, тощо.

Еспрес-відновлення «Natur-EX» — це швидке лікування ослабленого волосся. Після процедури пасма стають міцнішими, зволоженими, зникає пористість та ламкість. Реконструкція структури та візуальне відновлення – ефект помітний до 1 тижня.

Блок укладання та стрижки волосся

Укладка200 – 350 грн
Накрутка250 – 400 грн
Весільна зачіска1000-1500 грн
Прикраси для волосся20-100 грн
Зачіска вечірня500 – 1000 грн
Нарощення волосся2500 грн
Жіноча стрижка250-300 грн
Корекція стрижкиВід 250 грн
Чоловіча стрижка150 грн
Дитяча80-100 грн

У найкращій перукарні Львова ви зможете приміряти образ на фарбі WELLA Professional  або L`oreal Paris, та порівняти, із яким варіантом ваше обличчя променить яскравіше. Якщо ви послідовник одного стилю, наші майстри будуть раді забезпечити високим рівнем процедури кожного візиту. Обіцяємо перетворити ваше перебування у перукарні в ритуал краси та оновлення!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *