«Red Rose» імідж студія

Вишуканість – риса успішної жінки із гарним смаком. Наша зовнішність – це результат продуманого та усвідомленого догляду. Досконалість народжується с часом, тож потрібно докладати зусиль для досягнення омріяного результату. Майстри імідж-студії Ред Роуз використовують сучасні стильові досягнення для створення продуманого образу активної та успішної української жінки. Напрямки естетичної роботи із волоссям, нігтями та оздоровчі практики догляду за шкірою тіла із використанням професійної косметики допоможуть втілити яскраві образи.

Дім краси «Red Rose» спеціалізується на догляді за волоссям. Зачіска здатна зробити образ цілісним та гармонізувати внутрішній стан жінки. Краса здорового волосся приваблює погляди, натякаючи на зв’язок із природою у її щедрості на цілющі засоби догляду. Майстри імідж-студії Ред Роуз використовують передові та безпечні процедури оздоровлення волосся:

  • Кератинування;
  • Ламінування;
  • Насичення волосся плазмою;
  • Інноваційну ботокс-процедуру BTX hair;
  • Численні маски та засоби експрес-відновлення фарбованого і натурального волосся;

Готові колекціонувати захоплені погляди?

Ми знаємо наскільки важливим є оновлення зовнішності і як хвилююче іноді змінювати зачіску. Імідж-студія «Red Rose» — професійний салон, майстрам якого можна довірити свій повсякденний образ. Дослухаємось до ваших побажань та даруємо професійне виконання — після сеансу краси із новою стрижкою ви відчуєте легкість та піднесення.

Для створення довершеного образу імідж-студія попіклується про красу ваших вій, макіяж, манікюр та педикюр. Візажисти підберуть індивідуальну форму брів та спосіб фарбування. Після доступної процедури ви будете насолоджуватися шовковими довгими віями, опановуючи новий рівень жіночої елегантності. Для маленьких красунь Ред Роуз пропонує проколювання вушок та різноманіття блискучих сережок.

Кожна жінка варта уваги – перш за все, до себе. Дозвольте собі насолоджуватись денними, вечірніми укладками та експериментувати із плетіннями або накрутками. Наша імідж-студія втілить внутрішню красу кожного клієнта для піднесеного самопочуття та творчого самовираження!