RedRose салон краси

Салон краси Red Rose відкрив свої двері у 2010 році для красунь та сучасних чоловіків Львова. Ми позиціонуємо себе як імідж-студія європейського рівня. Професійна команда майстрів має багаторічний досвід та свіжий погляд на імідж-процедури. Нам  під силу змінити або вдало доповнити образ деталями. Із радістю втілимо найсміливіші пропозиції клієнтів або розробимо індивідуальну концепцію зовнішності відповідно до Послуг салону.

Створювати красу – це призначення

Ми розуміємо, як важко довірити свою красу незнайомій людині. Перукаря підбираєш, наче сімейного лікаря – щоб розумів з півслова. На щастя, наші спеціалісти схоплюють побажання клієнтів та бездоганно втілюють у життя. Знайомтесь – це ваші чарівники: Про нас.

Чому саме Red Rose:

  • 8 років досвіду, яким пишаємось.
  • Досвідчені майстри.
  • Якісний сервіс.
  • Лояльні ціни.
  • Комфортний інтер’єр.
  • Косметика європейського рівня.

Сучасні зачіски, плетіння, процедури нарощення волосся. Забули, коли в останній раз хотілось укладати пасма? Оздоровіть волосся, що втратило красу безпечними процедурами ламінування на професійній косметиці Pail Mitchell. Ламінування – це процедура для будь-якої довжини волосся, яка важко провести в домашніх умовах. Перукарі Дому краси Red Rose ретельно оброблять кожну прядочку.

Красунь із хвилястим та кучерявим волоссям зацікавлять процедури випрямлення Brazіlian Blowout та кератинування. Кератинове вирівнювання вирішує відразу декілька проблем: відновлення пошкодженої структури та випрямлення пасм. Професійний склад препаратів мають глибоку дію, що створює довгостроковий ефект.

Зацікавлені у стрижці? Дозвольте собі новий образ із індивідуальним підходом. Якщо ви поки не налаштовані на сліпучі перетворення, оцініть експрес-відновлення Natur-EX або дію масок для волосся на вибір.

Ідеальний зовнішній вигляд – мрія кожної жінки. У нашому Домі Краси ви станете бажаним гостем та переконаєтесь у високому рівні професійного, ввічливого обслуговування. Ми не тільки розуміємо ваші побажання, ми їх відчуваємо!

RedRose салон краси: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *