Студія манікюру Львів

Доглянуті руки – запорука елегантного образу. Студія манікюру «Red Rose» Львів пропонує широкий вибір послуг із нігтьової естетики. На майстри з обережністю підходять до кожного клієнта. Процес роботи схожий на ритуал краси. Наші клієнти потрапляють у атмосферу релаксу. Побудові проблеми залишаються за дверима імідж-студії «Red Rose».

На сеансі нігтьового сервісу ваші руки в центрі уваги. Майстри делікатно видаляють ороговілий шар клітин шкіри, використовують м’які, але ефективні засоби догляду за кутикулою та нігтьовою пластиною. У вашому розпорядженні час на відпочинок від швидкоплинності справ. Виберіть процедуру у розділі Послуги або дозвольте майстрам студії манікюру «Red Rose» у Львові створити фантазійний образ. Вміло підберемо колір та форму, а для вагомого акценту – художній розпис нігтів або блискучий камінець Swarovski.

Переваги студії манікюру Red Rose Львів:

  • Індивідуальний підхід.
  • Швидкий та якісний сервіс.
  • Великий вибір процедур.
  • Команда професіоналів.

Працюємо виключно із кращими брендами салонної косметики OPI, Gehwol, Vinylux, IBX. SNS, Mesauda.

Як відбувається процедура нігтьового сервісу?

Після запису чекаємо Вас на встановлений час процедури. Майстер готує інструменти перед кожним новим клієнтом. Знаряддя проходять багатоетапну стерилізацію. Гаряча та холодна дезінфекція вбиває мікробів. Стерильність – одна із причин, чому клієнти нам довіряють.

Заздалегідь підготувавшись, майстер формує робоче місце. Адміністратор повідомляє про ваш прихід. Ми з радістю запропонуємо чай або каву на вибір, якщо вимушені просити зачекати.

У процесі манікюру або педикюру ви можете вибрати колір покриття, варіанти манікюру та розпису нігтів. Тривалість кожної процедури за регламентом салону. Якщо бажаєте зняти або зробити покриття, будемо вдячні за попередню інформацію.

Широкий вибір послуг Red Rose

Студія манікюру у Львові також пропонує СПА-процедури для втомлених ніг та рук: кислотний жіночий та чоловічий пілінг ніг, зняття натоптишів, видаленні врослого нігтя, СПА-комплекс ADN, парафінотерапія. Ми раді запропонувати одноразові капці для вашого затишку. Дім Краси «Red Rose» прагне створити атмосферу затишку та максимального розслаблення. Гармонія починається всередині. Насолодіться перевагами наших процедур. Наша місія: підсилити вашу природну красу. Кожна посмішка задоволеного клієнта – наша найліпша нагорода. Раді бачити вас частіше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *